MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  
 

jäta mind meelde


Registreeru kasutajaks


Kassiabi foorumid
 
Tänavakassid
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Kadaka tee Peetri Pizza juures kiisu
autor: Pets
aeg: 18.03.2008 21:04

Tere,

Kas keegi on näinud või teab Kadaka teel Peetri Pizza juures olevast kiisust midagi. Valge mustaga kiisu on tihti seal ja kui olen läinud pizza järele, siis tuleb tahab pai ja nurrub... siis saadab mind ilusti autoni ja läheb putka ette tagasi.... Küsisin kord sealsete töötajate käest, et kas see on nende kiisu, mille peale sain vastuseks, et ta on nende maskott.... :) Aga kui tahan võin ta kaasa võtta.......
Kiisu tundub olevat hästi toidetud ja sõbralik... muret teeb aga see, et kui mina teen talle pai ja kõike, siis seal käivad purjus ja niisama ebasõbralikud inimesed võivad sellisele usaldavale lapsukesele liiga teha... (Kuigi ega ta enam nii lapsuke ka ei ole... vanust ei oska pakkuda aga tundub täiskasvanud)
Koju kaasa ei ole julgenud teda võtta, sest ei tea kuidas oma tibud sellele reageeriksid.....
autor: mummm
aeg: 19.03.2008 10:35

Kas Sa tibude all pidasid silmas kasse, lapsi või naist :)
Kui Sul südant on, siis oleks väga armas, kui võtaksid ta endale siiski koju.

Enne võiks käia temaga arstil, kes annab ussirohu ja vaatab tervise üle. 7-10 päeva pärast ussirohu andmist saaks teda vaktsineerida ja seejärel hakata vajadusel päriskodu otsima (kui Sa teda endale ei taha jätta).
Enda kassid peaksid olema vaktsineeritud.
Tänaval olevad kassid on üldiselt samuti puhtad ja terved.
autor: liisukas
aeg: 20.03.2008 10:46

Seal hullult metsikud kassid. Tahtsime endale ka sealt ühe kassipoja võtta, küsisime veel pitsapoisilt luba, kas ikka tohib. Ta muigelsui vastas, eks võtke :)
Lõpuks oli mees mul nii ära lõhutud- kass hüppas hammaste ja küüntega kõhtu kinni ja lõpuks tõmbas sõrmeküüne ka veel ribadeks, siis loobusime. Ei saa metslast koju võtta, kus väike laps kasvamas :)
autor: Pets
aeg: 22.03.2008 13:38

Tibude all mõtlesin ikka oma kahte kassi. Ei ole neid kunagi teiste kassidega kokku lasknud.....
autor: mummm
aeg: 22.03.2008 15:35

Kui Sul juba 2 kassi kodus ootamas, on kolmanda toomine suht valutu. Algul susisetakse 1-2 nädalat, siis rahunevad maha ja sõbrunevad. Endal kogemus olemas hoiukasside kojutoomisel :)

Võimalusel hoia uut kiisut teistest eraldi ruumis (seniks kuni vaktsiin kinnitub). Vii enda kiisu lõhnaga asi tema ruumi ja vastupidi.
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Foorumis vastamiseks pead sisse logima!
Kui sa pole veel ennast registreerinud siis seda saab teha siit.
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee