MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  
 

jäta mind meelde


Registreeru kasutajaks


Kassiabi foorumid
 
Tänavakassid
uus teema | teemade loetelu | algusesse
!4kassipoega ja 2täiskasvanut kassi!
autor: ninjalion
aeg: 29.07.2008 10:47

Tere,on selline mure,et Lastekodu tänava maja nr 1 hoovis/õuel elavad 4kassipoega ja 2täiskasvanut kassi.Neile viiakse süüa ja juua,ka mina viisin täna hommikul kohupiima ja piima.Või-bolla on kasse rohkemgi,kuid need 6on kindlalt.Kui augusti lõpuks pole midagi toimunud,siis viin kassid Tallinna looomade hoiupaika või seal lähedal olevasse kassiabisse*(nad võtavad kasse vastu ja hoiavad neid ning ka annavad ära),ma ei tea kas see on eraisiku tehtud või midagi muud...Kas te saaksite nad võibolla ise kuskile toimetada.või kui saan,siis toon ise kohale?
autor: Liivi
aeg: 29.07.2008 15:16

Tere, esiteks ei võta Tallinna Loomade Hoiupaik ise kasse vastu eraisikute käest, sest tegemist on varjupaigaga ja nad reageerivad vaid kui neile jäetakse teade kodututest kassidest, kuid ka nende seinad ei ole kummist ja abivajajaid on väga palju.See foorum, kuhu sa kirjutasid, ongi Kassiabi foorum, mis on vabatahtlike eraisikute poolt loodud Mittetulundus Ühing. Kahjuks aga tuleb teateid kassidest ka Kassiabile iga päev ja ning need ei ole ainsad kodutud kassid Tallinnas, kes abi vajavad ja järjekorras püütakse igal võimalusel kodu kaotanud kasse aidata. Kas sinu poolt mainitud kiisudm, keda sa toidad on ka sõbralikud ja saad sa ehk saata nii kiisuemadest kui ka kassipoegadest pildid mailile: info@kassiabi.ee
Kui sa aga kassidest hoolid, võiksid ka ise neile hoiukodu pakkuda, teha neist pildid ja paneme nad ka meie albumitesse kodu otsima.
Kassiabi inimesed on ju samasugused vabatahtlikud loomi armastavad inimesed nagu sinagi, kes on töö ja pere elu kõrvalt loomi abistavad.
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Foorumis vastamiseks pead sisse logima!
Kui sa pole veel ennast registreerinud siis seda saab teha siit.
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee