MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  
 

jäta mind meelde


Registreeru kasutajaks


Kassiabi foorumid
 
Tänavakassid
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Kosmose kassid !
autor: Kikukas
aeg: 06.02.2009 13:22

Tre.

Kosmose kino ümbruses on väga palju kassi ja ka väiksemaid kassipoegi. Paljud kiisukesed on arad , aga on ka üks sõbralik vanem kass - Kusti. Vanemates aastates , triibik , aga üli sõbralik, nurrub ja on paitamisega ja inimestega harjunud.
Aitaks keegi Kosmose kino kasse? Oleks vbl. võimalik nad teile hoiukodusse sobitada?. Kui terveks saan siis lisan pildid ka. Olen näinud seal päris mitut kassi. Kaks poega , üks poeg on üleni must , teine on mustvalge ja nad on umbes 3-4 kuused. Ja ka üks pruunikas valgekas täiskasvanud kass , kes ootab kodu ja longib inimeste järgi , lootes , et keegi ta endale võtab. Ja loomulikult ka KUSTI ;) Purskaevu all elab ka üks mustvalge kiisupoeg , väga arg ja umbes 2-3kuune. Siis veel palju triibulisi. Ja suurte silmadega , musta koheva karvaga emane kiisu , kes poegib meeletult tihti. JA SUURIM MURE!!! , halli-valge tiine emane kass , kes võib oma pesakonna iga hetk poegida.
Kosmose kino taga on pisike mägi. Mäel on nn. keldriluuk ja seal sees pesitsebki palju kiisusi.
autor: UiUi
aeg: 05.06.2009 20:27

Kahjju , et me valel ajal kohale läksime oleks äkki , need kassiipojad ( 3 tükki ) vaata mis sirtsus olid . ära saanud võtta :D

Ja kusti hüüd nimi on

Kusti-Kala - kuna ta lõhnas kala järgi :DMÄLETAD ? kiku

By: Leenu
autor: Anneli
aeg: 06.06.2009 10:35

Tere,
Kas jutuks olevad kassid on fotode näol kõik siin esindatud?
vaata linki

must-valge kassipoeg peaks see olema: vaata linki
hall-valge emane sünnitaja peaks see olema: vaata linki
Must-valge (emane, isane?): vaata linki

See kass: vaata linki
on Kassiabi poolt juba steriliseeritud.
Seda kassi: vaata linki pole ammu nähtud.
autor: Kikukas
aeg: 07.06.2009 10:19

Jah , kassid on samad. Aga üks hall-valge pole enam ennast ilmutanud , ma mõtlen , et äkki ta juba poegis kuskil ? Seal oli üks vana kass , arvatavasti isane , triibik. Ta oli väga sõbralik, lubas sülle võtta ka jn. :) Muidu , märkasin Majaka tänava ühe poe taga 3tiinet triibulist kassi , kaks olid pikakarvalised , üks neist hakkab kohe-varsti sünnitama ja kolmas kiisu oli triibik lühikarvaline , kes näis ka väga tiine.
autor: Anneli
aeg: 24.06.2009 17:37

Aga siis pole muud teha, kui kirjuta kuidas sa arvad et sina saaksid aidata? Kõige suurem abi mida vaja läheb on aeg. Kas sa saad veidike aega oma elust näpistada, et neid kiisusid veidi aidata?
Võid kirjutada info@otsibkodu.ee kui sul on kas või 1 õhtu nädalas aega.
autor: Reet
aeg: 24.06.2009 20:20

Kikukas on koolilaps veel.
autor: Kikukas
aeg: 25.06.2009 00:01

Jah , mina olen koolilaps. Praegu viidi mind maale puhkama , aga ma ei oska öelda nüüd , millal ma uuesti koju lähen. Kas Kassiabis on ikka mu abi vaja? ma tuleksin siis hea meelega uuesti appi. Anneli , kirjutan meilile siis.
autor: Kikukas
aeg: 29.06.2009 13:24

Nüüd ma rääkisin siis emaga , et kas oleks võimalik , et ta tuleb mulle appi Kosmose kino juurde ,et sealt üks emane kass kinni püüda , viia loomaarsti juurde , steriliseerida ja anda ussirohtu. Ema ütlet , et ta ei oska öelda.
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Foorumis vastamiseks pead sisse logima!
Kui sa pole veel ennast registreerinud siis seda saab teha siit.
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee