MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  
 

jäta mind meelde


Registreeru kasutajaks


Kassiabi foorumid
 
Tänavakassid
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Nõmme turu kassid
autor: ellip
aeg: 15.04.2009 00:58

Turg ise remondis ja seal ümber aed mille taga on kohe bussipeatuse kõrval ilmselt 3 ühe pesakonna kassi, 1 triibik ja 2 halli-valgega kiisut. Kiisud ei karda on väga mänguhimulised ja ootavad süüa ning tundub, et nad pole veel aastasedki. Kiisud näevad väga head välja, seega ei jää muud üle arvata, kui keegi on nad sinna toonud kodunt.
Ma ei oska tõesti kuskile mujale pöörduda ja sellepärast kirjutangi siia oma mure ära, et äkki on kassiabil võimalik millalgi kiisut sealt ära tuua. Vaid paar meetrit on sõiduteeni ja ei taha mõeldagi, mis saab siis, kui kass teele jookseb, samuti võivad kiisud seal kellegi halva inimese jalahoobiga saada:( Ma olen nende pärast nii mures, aga endale kahjuks võtta ei saa:(
Hoian neile pöialt!
autor: Reet
aeg: 15.04.2009 22:50

meie inimene käis päeval vaatamas ja turul käisid ehitustööd ja seal polnud ühtegi kassi. Teine vabatahtlik käis õhtul vaatamas, siis nägi ta neid küll, kuid kassid olid arad. Ka toidu peale nii ligi ei tulnud, et neid oleks kätte saanud. Seega pole nad kindlasti just sõbralikud kodukassid kahjuks. Väiksemagi liikumise peale jooksid peitu.
autor: ellip
aeg: 16.04.2009 11:37

Siis on neid ehk keegi juba korduvalt hirmutanud või liiga teinud, sest mina käisin seal pühapäeval s.o. 12,04 ja olid täiesti sõbralikud, eriti julge oli triibik ja silkas inimeste vahel ringi, üks hallike mängis(isane kass) ja teine hall(ilmselt emane) oli tõesti üsna tasane, aga istus väga vapralt inmeste lähedal ja ootas nii küsiva näoga, kui nad oleksid metsikud tänavakassid, siis oleksid nad ju suhteliselt räämas, aga nad olid väga hästi söönud ja täitsa puhtad. Äkki on seal siis veel kasse, sest topsikutest oli näha, et neid toidetakse ning nägite hoopis teisi aremaid kasse, aga äkki ma eksin:( Nii kahju, sest eriti jäi hinge see, et nad nii julged ja tulid lähedale.
autor: Reet
aeg: 16.04.2009 13:46

no äkki saate pildid neist teha. Need, kes eile ennast näitasid elasid mingis kruusaugus ning ilmselt ka väga puhtad ei olnud.
autor: ellip
aeg: 16.04.2009 15:04

Kahjuks ei ela ma ise nõmmel ja sattusin sinna nädalavahetusel kuna mehel oli seal mingi asjaajamine ja mina nii kaua jalutasin lapsega. Juhul kui sinna sattun, siis vaatan kindlasti, kas kiisud veel seal.
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Foorumis vastamiseks pead sisse logima!
Kui sa pole veel ennast registreerinud siis seda saab teha siit.
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee