MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  
 

jäta mind meelde


Registreeru kasutajaks


Kassiabi foorumid
 
Kass tuleb koju
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Kass ja diivan?
autor: valgeann
aeg: 11.07.2009 20:57

Kuidas saavad omavahel läbi NAHKdiivan ja kass? Kas nahkdiivan muutub üsna pea kõlbmatuks? Kas diivanit kahjustab juba selle peal käimine? Kes teab kogemusi jagada?
autor: Richik
aeg: 12.07.2009 00:57

kassile on vaja küüsi ära lõigata ja teha seda iga kahe nädala tagant. loomapoodides müüakse spetskäärid, need on palju mugavamad kui tangid.
aga isegi lõigatud küüntega kass tahab kratsida, seega peate välja mõtlema talle mingit muud kratsimiskohta - valmisostetud või isemeisterdatud kratsimispuu või papist kratsimisalus hortesest (väga pop kasside seas) jms.
autor: solitar
aeg: 12.07.2009 18:27

Eks nii nagu ikka elus - kõik oleneb konkreetsest kassist. Ja kasse on väga erinevaid.
Mina lõikan oma kassil regulaarselt küüsi, tal on elamises mitmeid erinevaid küünekraapimisposte ja laudu, kuid sellele vaatamata armastab ta oma küüsi teritada kõige rohkem tugitooli otsas. Kui riputasin tugitooli külge küünekraapimislaua, siis hakkas ta lihtsalt kraapima tugitooli mujalt...
Mis seal ikka, eks tuleb otsustada, kumb on tähtsam, mööbel või kass. Muidugi teeb meele kurvaks kui narmendavat tugitooli vaatan, kuid siiski tean 100%se kindlusega, et kass on mulle kordades kallim ja tähtsam kui mistahes mööbliese.
Samas on mul tuttavaid, kelle kassid mööblit ei puutu.
Olgu Sinu kass aga missugune tahes, sellega pead arvestama, et nahk on pretensioonikam materjal võrreldes mõne tugevama riidesordiga.
autor: muffin
aeg: 27.12.2010 14:26

Me võtsime kassipoja ja kuna ta tahtis inimese seltsis olla püüdis ta iga hinna eest diivanile pääseda.Seda tegi ta hüpates ja küüntega diivanist kinni haarates.Õrnemad kriimud kadusid tatiga,tugevamad jätsid augud.Lõpuks panime diivanile katte peale.
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Foorumis vastamiseks pead sisse logima!
Kui sa pole veel ennast registreerinud siis seda saab teha siit.
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee