MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  


Kassiabi foorumid
 
Kass tuleb koju
uus teema | teemade loetelu | algusesse
2 kassi pidamine ( muuda ) ( kustuta )
autor: charlemagne
aeg: 31.07.2011 23:26

Tere,

Kaks imearmsat kassipoega otsustasid tulla meiega elama. Tahaks teada, kuidas on lood kahe kassi pidamisega? Kas on vaja kaht liivakasti või piisab ühest? Ja kas on vaja kahte toidukaussi või piisab ühest? Või on nii, et üks ei pissi sinna, kus teine pissib, ja üks ei söö sealt, kus teine sööb?
( kustuta )
autor: justuskollane
aeg: 01.08.2011 11:33

Ikka kaks kaussi ja veekausse rohkem ja liivakaste soovitatakse kummalegi üks pluss veel üks. Kokku siis 3 :) Aga peaksite lugema eelnevaid selleteemalisi postitusi ning otsima vastavat kirjandus. Soovitusi on siin foorumis ka.
( kustuta )
autor: furrball
aeg: 01.08.2011 14:54

Nii ja naa...minul on 5 kassi...Wc - sid on kaks,kaks kassi on tubased,teised käivad õues ka.Kui on sundolukord,nt.vihmane ilm nagu eile ja kass teadagi vihma ei armasta,käivad nad väga edukalt kõik embas-kumbas Ws-s ainult endal on rohkem tööd sest siis tuleb kogu kastisisu vahetada aga põrandale või kuhugi mujale pole nad asju õiendanud.Söögikausse on kolm ja kaklust pole täheldanud,tõrjutust ega ilmajäämist ka...lemmiktoidu panen hästi suure vaagna peale ja süüakse seda sõbralikult koos.Veekauss asub kraanikausis ja viimane juurdetulija sai sellest teada esimesel uurimisretkel...Nii et ma arvan et reeglid kujunevad just Sinu kiisudele sobivalt ja küll Sa näed millal nad on rahul ja õnnelikud...EDU
( kustuta )
autor: krizzukas
aeg: 01.08.2011 20:18

Meie võtsime mõned kuud tagasi Kassiabist endale 2 imearmast kassipoega,poisi ja plika.
Kuna nad on koguaeg jaganud toidukaussi ja liivakasti,siis meil on kõike üks (üks krõbinate kauss,üks toidukauss konservi/kana jaoks ja üks vee jaoks).
Jaanipäeva paiku tuli meile aga üks täiskasvanud kass.See oli täielik kaose aeg,aga tänaseks on kõik laabunud.Saavad sõbralikult kõik 3 asukat jagatud liivakasti ja toidukausse.Kahjuks pole siiani leidnud loomakese eelmist omanikku,süda ei luba kassikest aga tänavale tagasi ka enam saata...
( kustuta )
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Foorumis vastamiseks pead sisse logima!
Kui sa pole veel ennast registreerinud siis seda saab teha siit.
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee