MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  
 

jäta mind meelde


Registreeru kasutajaks


Kassiabi foorumid
 
Kass tuleb koju
uus teema | teemade loetelu | algusesse
kassikesel rumal komme
autor: hilja
aeg: 07.09.2011 10:19

Kassilaps ,käis ilusti kastis oma asju tegemas.Nüüd juba nädal nagu vaenlane tahab teha voodisse.Siiani tegi siis kui üksi oli ,kuid täna öösel tegi mulle magamise ajal pätsi kõrvale.
Mida teha? Muidu on ilus kassike ja näha on et vahepeal käib ikka kastis ka,kasti olen igapäev puhastanud,nii et selle viga ka ei ole.
Kuidas küll saada see rumal komme ära.
autor: Reet
aeg: 07.09.2011 10:22

kui vana kassipoeg on? Ehk on ta veel väike ja pissikast liiga kaugel. Nagu tilluke laps ikka, et ei jõua kastini minna.
autor: hilja
aeg: 07.09.2011 10:32

Kolme kuune kast esikus ja esimese kuu aega käis ilusti sinna
autor: kiisukodu
aeg: 07.09.2011 12:20

tuleb uuesti kasti harjutama hakata.
kui ennast kodus ei ole ja öösiti pane kassipoeg kinni kuhugi väiksemasse ruumi (kööki, aknaga vannituba vms) koos oma kasti, toidunõude ja pesaga.
ise kodus olles hoia kogu aeg kassipojal silma peal ja kui tundub, et hakkab kuhugi valesse kohta minema, siis kohe on vaja ta oma kasti tõsta.
karistada või nina sisse pista ei ole mõtet - mingit kasu sellest ei ole.
need kohad, kuhu kassipoeg on pissinud või kakanud, tuleb hoolikalt spets vahendiga puhastada, et ta oma lõhna peale sinna uuesti hädale ei läheks. tavalisest puhastusvahendist ei piisa.
autor: furrball
aeg: 07.09.2011 14:50

Igal kassil on oma hing ja oma põhjused miks midagi tehakse,seepärast ei saa väita et üks või teine asi aitab või ei aita...tuleb varuda kannatust ja proovida.Nina sissepistmine võib ka aidata...olen proovinud,toimis aga teise kassi puhul toimis uus meetod,tema ei käi liiva sees vaid ajalehel.Kui puhast lehte pole siis nõuab seda kõva häälega.Üks kass käib ainult õues ja kannatab kui õue ei saa.Spets vahend tasub ka ära proovida,veel ei salli kass tsitrust ehk võib kohti määrida sidruni või sidrunhappega.Samuti ei meeldi neile metall,see tähendab nad ei taha pissida fooliumi peale.
Palju erinevaid võimalusi nädala kaupa proovides saab kindlasti õige lahenduse.Soovin edu...
autor: hilja
aeg: 08.09.2011 10:59

Hommik

Eilsed uudised
Foolium ei seeganud kassilast, oli sinna ilusti hunniku peale teinud.
kuna mul kogu elamine ilma sisseustete peale vanni toa,mis suutis mulle täna öösel taas hunniku voodisse teha.Ärkasin selle peale .et kraapis ja midagi haises.Pritsin teda veega kui sinna tuleb,kuid magades ma ju seda ei märga.Vee pudelit kardab hommikul jätsin selle uksele, eks õhtul näeb kas on taas mingi üllatus voodis.Voodi katsin rannapleediga ,millel fooliumi pool üleval pool.
autor: nopsik
aeg: 08.09.2011 20:56

Tuttava kassil aitas sama probleemi puhul see, et poetas mõned krõbinad voodisse just nendesse kohtadesse kuhu kass armastas pissida. Kass ei pidavat toidu peale laskma. Enne peavad muidugi linad ja tekid olema spetsvahendiga pestud. Aitab ka mõnest krõbinast, et toidulõhn seal leviks.
autor: joshik
aeg: 15.09.2011 22:15

Kas midagi on muutunud, mis kassi sellise käitumise võiks tingida? Uus liiv? Pereliikmete muutunud graafik vms? Kas on kindel, et kass on 3-kuune? Suguküpseks saades võib juhtuda, et hakkavad ka mujale tegema ning selle vastu aitab steriliseerimine/kastreerimine. Lisaks võid proovida võimalusel teine liivakast kuhugi panna. Mõned pirtsakad tahavad ühes kastis pissil käia ja teises kastis kakada. Loodetavasti puhastad liivakasti iga päev :)
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Foorumis vastamiseks pead sisse logima!
Kui sa pole veel ennast registreerinud siis seda saab teha siit.
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee