MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  
 

jäta mind meelde


Registreeru kasutajaks


Kassiabi foorumid
 
Kass tuleb koju
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Palun abi...kas kassid tunnevad teineteist ära 6
autor: katrinkass
aeg: 17.04.2012 11:16

Tere,
kas kellegil on kogemusi kui kaks kassi pole teineteist 6 kuud näinud ja taas kokku saavad,kas nad võiksid teineteist ära tunda. Loomaarst kinnitas et koerad kindlasti tunnevad,aga kassi kohta ta öelda ei oska. (vahe on vaid selles et üks kass on 15.a ja teine 11 kuune,kui nad lahku läksid oli noorem veel väike,aga nüüd juba suur kass, nad pole ema ja tütar)

Tänan kõiki kel on kogemusi jagada!
autor: katrinkass
aeg: 18.04.2012 08:58

Hei,
kas kellegil pole kogemust..... Meile on see tähtis seetõttu et võib päästa vana kassi elu,aga kuna noor kass kaugel siis tahaks veidigi lootust et nad teineteist ikka ära tunnevad enne kui üsna kuluka sõidu ette võtame. Kiisud olid südamesõbrad ja tegid kõike koos, nooremapidime ära andma seetõttu et ta lõhkus meie väikse korteri päris tükkideks, nüüd kui ta on ära lõigtud pidi palju rahulikum olema. Vanal kassil oli op ja on tugev neerupuudulikkus ning ta ei suuda opist taastuda.keeldub söögist ja joogist juba 12 päeva, joodan ja söödan süstlast vägisi,õnneks on ta veidi kosunud. Peale noore kassi lahkumist muutus ta väga kurvaks,õhtuti näub käib ja otsib söögiisu vähenes juba siis loom on silmnähtavalt kurb,aga teine on vahepeal suureks saanud,uued,kombed,lõhnad jne. Kas keegi on kuulnud et nad võiks teineteist ära tunda ja rõõmustada et jälle koos. Ehk aitab see taaskohtumine vanal kiisul jälle vurtsu sisse ajada nagu tegi ta seda siis kui meile tuli. Või on see lihtsalt minu meeleheitlik püüe leida veel lahendusi mis kiisut elama ergutaksid.

Tänan kui keegi oskab midagi kaasarääkida.
autor: furrball
aeg: 18.04.2012 11:59

Muidugi võivad ja võivad ka mitte...aga kui on elu ja surma küsimus,siis tasub ju proovida...Kui ei proovi siis ei saagi teada...
autor: kurrnauskas
aeg: 20.04.2012 14:25

Kass on kiskja ja kiskjatel eksisteerib mälu. Rohkem ei oska kommenteerida.
Proovige, aga ettevaatlikult. Algul võiks ikka eraldi ruumides hoida.
Andke siis teada, kuidas õnnestus.
autor: Findus
aeg: 21.04.2012 13:16

Ma arvan küll et mäletavad. Nad tunnevad üksteise lõhna ära.
autor: Reet
aeg: 21.04.2012 20:45

kassitargad on kirjutanud nii, et kassiema ei tunne isegi oma poegi enam ära, kui 5 päeva on nende juurest ära. El pruugi ära tunda, aga kuna on harjunud teise kassiga suhtlema, siis pole ilmselt ka probleem uuesti suhtlema hakata.
autor: evekukk
aeg: 21.04.2012 22:25

Tere
Kaa aega on möödas ja kui kiisusid veel kokku pole lasknud ja kahtled, siis proovi kusagilt saada Aleksei Turovski kontakt. Tema on loomade hingeeluga vägagi kursis. Kroonika (kevad 2012) kodu-eris on temast juttu. Palun Kroonika kaudu abi saada. Nad ilmselt kontakte ei jaga aga ehk vahendavad su muret. Edu sulle!
autor: evekukk
aeg: 21.04.2012 22:26

[tsitaat] autor: evekukk
aeg: 21.04.2012 22:25

Tere
Kaua aega on möödas ja kui kiisusid veel kokku pole lasknud ja kahtled, siis proovi kusagilt saada Aleksei Turovski kontakt. Tema on loomade hingeeluga vägagi kursis. Kroonika (kevad 2012) kodu-eris on temast juttu. Proovi Kroonika kaudu abi saada. Nad ilmselt kontakte ei jaga aga ehk vahendavad su muret. Edu sulle!
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Foorumis vastamiseks pead sisse logima!
Kui sa pole veel ennast registreerinud siis seda saab teha siit.
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee