MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  
 

jäta mind meelde


Registreeru kasutajaks


Kassiabi foorumid
 
Foorumist
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Ära anda süsimustad 1,5 kuused kassipojad.
autor: Riinaver
aeg: 09.01.2013 15:22

Ära anda kaks süsimusta kassipoega üks isane, teine emane, söövad, käivad potil, lepivad koeraga. Mul on omal viis kassi , ei saa neid rohkem jätta, kassipojad harjunud ka lastega, kes soovib omale või lapsele head sõpra , võtke ühendust.
riinaver@hot.ee
autor: Reet
aeg: 10.01.2013 14:17

koduseid kassipoegi me oma foorumites ei kuuluta. Miks Teil on kodused kassid steriliseerimata. Nagu näete, siis kodusid pole lihtne leida. Aga Teil on võimalus kassid steriliseerida ja isased kastreerida, siis pole ka poegi ja kasside hulk ei suurene. Nii lihtne see ongi.
autor: Riinaver
aeg: 10.01.2013 15:53

Tere!
Mul on kodus viis kassi, peale ühe , kes poegi tõi, kõik steriliseeritud ja kastreeritud. Olen alati pojad saanud ära anda, ka seekord taheti just kahte musta kassi, paraku kassi tahtja suri ootamatult, nii lihtne see ongi.Kuna elan kohas , kus ümberkaudu "unustatakse" kasse suvilatesse, söödan lisaks oma viiele kassile ja kahele suurele koerale , ka oma kodu juurde sattunud hulkuvaid loomi. Loomaarmastaja puhul oleksin pigem oodanud nõuannet kuhu kassipoegi pakkuda, mitte sarkastilist suhtumist. Ma ei otsiks ju siis kusagilt foorumist abi, pole sellega varem kokku puutunud, nii et edu teile, loomaarmastajast preili või proua või lihsalt kommenteerija.

Riina
autor: Hedyl
aeg: 11.01.2013 12:49

Tehke kiisudest ilusad pildid ja riputage üles Soovi või Kuldsesse Börsi. Mina olen niimoodi leidnud kodud kahele leitud kassipojale.
autor: Riinaver
aeg: 11.01.2013 14:11

Tänud vastuse eest ja pildid katsun ka homme üles riputada. Ilusat talveaega kõigile.
Riina
autor: Reet
aeg: 12.01.2013 22:26

Loodan, et nüüd veendusite, et poegadele pole lihtne kodu leida. Eestimaal on juba kasse liiga palju. Ise näete küll, et neid sokutatakse ja jäetakse maha ja ikka arvate, et kass peaks poegima. Kodukass ei pea tingimata poegima!
Kassiabi koduleht ona tänavakassidele kodu otsimiseks ja nende päästmiseks mõeldud.
Pange piltidega kuulutused üles soov.ee, kuldnebörs.ee, okidoki.ee jne. Aga siit kustutame teema homme ära.
lugege foorumi eeskirju palun.
autor: Riinaver
aeg: 12.01.2013 23:01

Tere!

Lugesin eeskirjad läbi ja võite ära tõesti kustutada, sest ilmselt on ka minu kiisud nüüdseks juba kodu leidnud, aga vastupidiselt teie arvamusele olen ma siiani siiski väga lihtsalt ilma igasuguste lehtede ja foorumiteta kassidele kodu leidnud , ka hulkuvatele ja mahajäetutele ja kodu pakkunud poegi ootavale kassile ja hiljem ka neile poegadele kodu leidnud, aga üllatus on mulle see, et sellisel lehel nii õelutsevaid inimesi võib olla ja seda arvamust ma omale jätta ei kavatse. LIHSALT ARVASIN ET KUI ON OLEMAS selline lehekülg siis võib sealt ka nõuandeid ja abi saada ja õnneks kirjutasid ka mõned väga toredad inimesed. Loodan et vähemalt tänavalt leitud kassid Teie poolt parema kohtlemise osaliseks saavad, aga minu viis kassi elavad minu juures küll väga õnnelikku elu ja leidsin ka internetist leheküljed , kus suhtumine on hoopis teine, aga edu teile sellegipoolest, usun et aitate kasse ka tõepoolest, mitte ei pea ainult kassiabi lehekülge.
Riina
autor: Tikker
aeg: 13.01.2013 01:14

Tere !
Olen erapooletu kolme vahva ja steriliseeritud-kastreeritud kassi omanik.
Kindlasti ei ole tegu õelutsemisega. Kuna kassiabi töötajad peavad igapäevaselt tegelema kodututele kassidele kodu leidmisega, ravimisega jne on nende argumendid õigustatud . Kasse Eestisse juurde toota KINDLASTI ei ole vaja , sest aastas hukatakse tuhandeid tonne kodutuid kasse . Parem , kui aidata hoiu -ja turvakodudes olevatele kassidele uue kodu leidmisega. Ei saa ju olla kindel , et Teie kassipojad neis peredes ka elu lõpuni elada saavad ja ise ühel päeval hulkuvateks ei osutu.

Kõike ilusat !
Mari
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Foorumis vastamiseks pead sisse logima!
Kui sa pole veel ennast registreerinud siis seda saab teha siit.
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee