MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  
 

jäta mind meelde


Registreeru kasutajaks


Kassiabi foorumid
 
Kassiabi palub abi
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Palun abi kassi ravikuludeks
autor: Lumekass
aeg: 23.10.2013 10:47

Tere!
Minu 4-aastane emane kass Lumi on juba mõnda aega kõhn ja ärev. Sel suvel algasid tõsisemad tervisehädad - ta oksendab väga tihti, pärast seda on loid ja nõrk, samuti on ta hakanud nurkadesse pissima, mitte liivakasti (meil on ka teine kass). Käisin temaga loomaarsti juures ning seal öeldi, et on vaja teha põhjalikumad uuringud Maaülikooli Loomakliinikus (elame Tartus), samuti hambad välja tõmmata - tal on kihvad murdunud ning põletik tekkinud. See võib maksma minna u 300 eurot, võib-olla ka rohkem. Olen üksikema ja sellist erakordset väljaminekut mul pole kuidagi võimalik teha. Kass jälle oksendab ning mul on nii halb tunne, et ei saa teda aidata. Kui keegi sooviks Lumi aidata või teab kedagi, kes heategevuse korras kasse ravib, palun kirjutage!
autor: inga
aeg: 23.10.2013 20:38

Aga lisake kliiniku kontonr.

Kas kiisu on Kassiabist voetud?
autor: Lumekass
aeg: 24.10.2013 11:22

Ei ole kassiabist võetud.
Sain talle aja maaülikooli loomakliinikusse järgmise nädala alguses. Seal öeldi, et tuleb teha röntgen, võtta vereproovid, neerunäitajad, ilmselt määratakse ravimid. Esialgsed ravikulud kuskil 100 eur, hammaste väljatõmbamisega saab veel oodata. Kliiniku kodulehel polnud nende kontonumbrit, kui keegi soovib annetada, siis kirjutage mulle mneithal@hotmail.com.
autor: katiprx
aeg: 25.10.2013 00:26

Sellistel puhkudel võiks panna enda Facebooki lehele kiisu pildi ja abipalve ning paluda tuttavatel seda jagada (kui endal Facebook kontot ei ole, siis saab selle kuulutuse ka mõni sõber üles panna).

Samuti võiks kaaluda kassi kindlustuse tegemist. See maksab kuus umbes 5-9 eurot ja sellega kaetakse kõik kassi ravikulud. Hetkel on küll see veidi keeruline, kuna kiisu on juba haige, aga tuleviku jaoks tasub kindlasti mõelda.

Palju paisid Lumile ja loodetavasti saab ta ruttu terveks!
autor: Lumekass
aeg: 30.10.2013 11:49

Saingi sõprade abiga kiisule uuringud tehtud. Kahjuks selgus, et neerunäitajad on väga halvad ning minu kassil on krooniline neerupuudulikkus sellises staadiumis, et ravi enam ei aita, saab ainult leevendada.

Olen sügavalt kurb oma kalli Lumi pärast.
autor: nopsik
aeg: 30.10.2013 16:11

Väga kurb aga vähemalt hea teada kuidas asjad on ja kuidas saab tema olemist leevendada.
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Foorumis vastamiseks pead sisse logima!
Kui sa pole veel ennast registreerinud siis seda saab teha siit.
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee