MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  


Kassiabi foorumid
 
Foorumist
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Armas oranz kiisupoeg otsib kodu Tartus! ( muuda ) ( kustuta )
autor: sweedy18
aeg: 15.01.2015 11:12

Mei juhtus selline kurb lugu, et sai lastele võetud jõuluks isane kassipoeg. Siis oli tema vanus 3 kuud, nyyd on ta siis umbes 4 kuune. Alguses oli kõik ilus ja tore, aga siis läks suurem laps jubedalt kärna ja silmad peas punased koguaeg, ma siis alguses syydistasin ikka pesupulbrit ja jouluaegset kommisöömist. Aga asi läks aina hullemaks, nyyd on meil siis allergiatesti tulemused käes ja lapsel on loomakarvade vastu allergia. Pisike kiisu kyll karva ei aja, aga ikkagi laps juu alati tihti mängib, paitab ja kaisutab teda. Püüa siis nyyd lapsele selgeks teha, et sina võid teda ainult vaadata. :S. Praegu on laps muidugi allergia rohte ja kreeme täis toppitud, aga arst ytles, et see on ainult ajutine lahendus. Kass ise muidu on väga lastesõbralik. :D harjunud siis 3-aastase lapse väntsutamisega ja siiamaani lapsele paha pole teinud ;). Käib ilusasti liivakastis ja sööb ka kõike, ainult kasside krõmuskeid mitte millegi pärast.

Kes pilti tahab, saan saata mailile :)!
Loodane, et keegi nyyd ei mõtle, et halvasti ;). Kassi varjupaika ei vii, ega välja ei viska, lihtsalt proovin, äkki kellelgi on soov endale kiisu võtta.
Kaasa Saab yhe kinnise ja yhe lahtise kassiliivapaki ja 2 kassikonservi ja 4*100g kiisueineid.
asume tartus annelinnas.
( kustuta )
autor: matiliina
aeg: 29.01.2015 11:05

Tere!

Kas teil on kassike veel alles? Mu tädi on huvitatud, ta eelmine kass oli ka punane ja ta armastab just punaseid kasse :)

Liina
( kustuta )
autor: meribel
aeg: 29.01.2015 16:48

Tere,
Kassiabi andmetel on see kassipoeg juba uues kodus.
( kustuta )
uus teema | teemade loetelu | algusesse
Foorumis vastamiseks pead sisse logima!
Kui sa pole veel ennast registreerinud siis seda saab teha siit.
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee