MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

  1. Avalehele

  1. EST | ENG | RUS

  2.  


Kassiabi albumid
 
algus > Kassid > KODU LEIDNUD KASSID > KODU LEIDNUD KASSID 2011 > SÕBER - uues kodus
Sõber on, nagu nimigi ütleb, väga sõbralik 5 kuune kassitüdruk, kes ilmselt kevadel pisikese pojana suvilasse kaasa võetud. Sügise saabudes ja linna kolides kassipojale enam ruumi ei jätkunud. Nii jäi väike pojaohtu Sõber üksinda suurde maailma.
Sügisetuulte eest varju otsides ja tühja kõhtu kannatades jõudis Sõber Kasemetsa raudteejaama lähedusse. Kaua ja kellele kiisuke oma kurba saatust kurtis, pole täpselt teada, aga 30.11 varahommikul jõudis haledalt nuttev ja lonkav Sõber raudteejaama läheduses asuva maja juurde. Seal elas tore vanaproua, kes talle süüa ja peavarju pakkus oma kuuri all. Muret tegi kiisukese käpavigastus. Kuna vanaproual kodus just Kassiabist võetud kiisuke, siis nii jõudis info vigase käpaga Sõbrast Kassiabini. Sõber ronis kohe ise longates transakasti, nagu teades, et abi on lähedal.
Kliinikus selgus kurb tõsiasi, et kiisu käpp on hullusti mõne looma poolt pureda saanud. Esikäpp oli praktiliselt küljest ära hammustatud. Vaatamata nii hullule traumale oli Sõber väga vapper ja lasi käpa kallal toimetada. Kuna käpa vigastus oli nii ulatuslik, tuli käpp amputeerida. Narkoosist ärgates ilmutas Sõber huvi kohe maailma vastu, elujõud ja uudishimu on ta pannud juba harjutama käimist kolmel jalal. Ja see õnnestub tal iga päevaga üha paremini.
Kiisule on ka kodu leitud, kuid opiarve on 130 eurot, mis käib perel üle jõu ja ka Kassiabile üsna raske tasuda. Sõber palub abi opiarve tasumiseks
Kassiabi MTÜ a/a 221030561288, Swedbank.

Sõber tänab kõiki lahkeid annetajaid, kes raskel ajal appi tulid. Kliinik esitas meile arve vaid operatsiooni eest 118 eurot. Järelravi eest kliinikus kliinik meile arvet ei esita. Lahked inimesed on annetanud pisut üle 300 euro. Tasume arve ja ülejäänud raha lubas Sõber jätta raskelt vigastatud kasside raviks, kes Kassiabisse jõuavad.
Veelkord suured tänud kõigile.

Sõber

kommentaare : 2
lisatud : 12.12.2011
vaadatud : 3112 korda

Sõber

kommentaare : 0
lisatud : 12.12.2011
vaadatud : 2761 korda

Sõber

kommentaare : 0
lisatud : 12.12.2011
vaadatud : 3086 korda

 
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee